Sarp Levendoğlu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sarp Levendoğlu

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

bugün gazetesi tuba haberi

YazarMesaj
MeRyEmCe
Gelişen Sarpçı
Gelişen Sarpçı
MeRyEmCe

Kadın

bugün gazetesi tuba haberi Empty
MesajKonu: bugün gazetesi tuba haberi   bugün gazetesi tuba haberi EmptySalı Eyl. 16, 2008 5:35 pm

Yüzündeki masumiyeti beni çok etkiledi
Mahsun Kırmızıgül, gözünü Tubanın gözlerinden alamadı...

Büyük başarı elde eden 'Beyaz Melek' filminden sonra, çekimlerine önümüzdeki haftalarda başlayacağı yeni filmi için başrol oyuncusu olarak Tuba Büyüküstün ile anlaşan Mahsun Kırmızıgül genç oyuncuya çok güveniyor.

“Güneşi Gördüm” isimli sinema filminde hem yönetmenlik yapıp hem de başrolde oynayacak olan Kırmızıgül'ün ikna edebilmek için epey peşinde koştuğu Büyüküstün'ü yere göğe sığdıramadığı konuşuluyor.

Kırmızıgül'ün, başrol için, 'Ihlamurlar Altında', 'Çemberimde Gül Oya', 'Asi' dizileriyle milyonların beğenisini kazanan güzel oyuncuyu seçme nedeni olarak, "Tuba'nın yüzündeki masumiyet ve derin ifade beni çok etkiledi. Özellikle gözlerine kilitlendim" dediği öğrenildi.

Büyüküstün:'Kırmızıgül'ün Filminde Oynayacağım İçin Çok Mutluyum'dedi.Aşk Dedikodularını Sert Bir Dil İle Yalanladı.'Mahsun Türkiyenin sayılı Ünlülerinden Bir Tanesi Yaptığı Beyaz Melek Filmini İzledim Çok Beğendim Aldığı Amerika Ödüllerde Ortada Bunun İçin Teklifi kabul Ettim Mahsun İşini iyi Yapıyor.'

bugün gazetesi tuba haberi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-